Wynajem Apartamentów w Świnoujściu tel. 0048/881 444 033
wyszukiwarka

Atrakcje

 

Ahlbeck (Heringsdorf)

2017-05-18

Ta malownicza miejscowość położona jest bardzo blisko miasta Świnoujście – tuż za granicą polsko-niemiecką. Warto poświęcić kilka godzin na odwiedzenie tego miasta kiedy przyjeżdżamy na wczasy nad morzem w Świnoujściu.  Dotrzeć do Ahlbeck możemy rowerem, pieszo – najlepiej przez piaszczystą plażę, kolejką UBB, statkiem lub oczywiście autem. 

Czytaj więcej

Wzgórze Golm – historia i natura w jednym miejscu

2017-03-29

W pobliżu granicy polsko-niemieckiej, po stronie naszych sąsiadów znajduje się najwyższe wzniesienie na wyspie Uznam (69 m n.p.m), nazywane Wzgórzem ,,Golm”- z samego szczytu widać panoramę miasta Świnoujście oraz pobliskie tereny zielone. Kiedy swój urlop spędzamy nad morzem, warto się czasem od niego oddalić, chociażby na moment.  

Czytaj więcej

Nie tylko plażą Świnoujście żyje!

2017-03-22

Nie tylko plażą Świnoujście żyje,

Oczywiście, wczasy nad morzem spędza się głównie na plaży. Zwłaszcza w Świnoujściu, gdzie plaża jest naprawdę wyjątkowa. Wyróżnia się ona tym, iż jest niespotykanie szeroka i piaszczysta.  Możemy na niej spotkać  mewy, łabędzie i inne zwierzęta. W wyznaczonych odcinkach plaży znajduje się ścieżka na wydmach, po której swobodnie  przejedziemy rowerem lub wózkiem, ewentualnie wygodnie odpoczniemy na ławce. Poza samą plażą, jest wiele innych atrakcji, między innymi:

Czytaj więcej